توسط قاریان نوجوان طرح اسوه صورت گرفت

اجرای تواشیح اسماء‌الحسنی در اصفهان و شگفتی گردشگران+فیلم و عکس

قاریان نوجوان نخبه طرح اسوه با حضور در شهر اصفهان به اجرای تواشیح اسماء‌الحسنی پرداختند و شگفتی گردشگران داخلی و خارجی را برانگیختند.

 

 

 

 

پایگاه فرهنگی رسانه ای بشیر : بخش دوم پنجمین دوره طرح آموزشی تربیتی قاریان ممتاز نوجوان اسوه از  ١٤ شهریورماه در استان اصفهان آغاز به کار کرد.

 

 

بر اساس این گزارش قاریان ممتاز نوجوان اسوه پس از گذراندن ١٠ روز دوره آموزشی تربیتی در تهران، عصر روز شنبه ١٣ شهریورماه جهت ادامه برنامه‌های آموزشی، تربیتی این طرح به اصفهان اعزام شدند.

 

 

قاریان ممتاز نوجوان ١٩ استان کشور دیروز یکشنبه ١٤ شهریورماه در دومین روز حضور خود در اصفهان ضمن استقرار در حوزه علمیه امام صادق(ع) از برنامه‌ها و اماکن تاریخی این حوزه بازدید کردند. سپس به بازدید از اماکن تاریخی از جمله پل خواجو، سی‌وسه پل، میدان نقش جهان و مسجد تاریخی شیخ لطف الله پرداختند و ضمن بازدید از هر کدام از این اماکن، تواشیح جمعی اسماءالحسنى را اجرا کردند و باعث جلب توجه توریست‌های داخلی و خارجی شدند.

 

 

 

 

 

دریافت

 

قاریان نوجوان اسوه علاوه بر بازدید از اماکن تاریخی برنامه‌های دیگری از جمله تله سی‌یژ و بازدید از آکواریوم اصفهان داشتند.

لازم به ذکر است که پنجمین دوره آموزشی تربیتی قاریان ممتاز نوجوان اسوه از ٣ تا ١٨ شهریورماه در تهران و اصفهان در حال برگزاری است.

 

 

منبع : فارس

این مطلب ۶ بار خوانده شده