اطلاع رسانی

اولین جلسه عمومی مدیرعامل جدید بنیادتعاون بسیج با کارکنان در سال ۱۳۹۶

روز دوشنبه ۱۳ شهریورماه ۹۶ و مصادف با دهه ولایت ، اولین دیدار مدیرعامل محترم بنیاد تعاون بسیج با کارکنان بنیاد بعد از مراسم پرفیض زیارت عاشورا، برگزار گردید.
نسخه مناسب چاپ

در این دیدار که معاونین، مدیران و جمعی از کارشناسان و کارکنان بنیاد حضور داشتند آقای‌تقی‌زاده مدیرعامل بنیاد، ضمن‌تبریک
اعیاد فرخنده قربان و غدیر ، مطالبی را در مورد روز عرفه ، عزتمند و تسلیمِ محضِ پروردگار بودنِ حضرت ابراهیم و نقش اساسی ایشان در رشد و تعالی بشریت و توسعه و نشر توحید ، و نیز تکرار قصص قرآن که یک سبک و مشی است  که امروز پیام آن به دست ما رسیده است بیان نمودند.

سپس ایشان  با اشاره به زحماتی که انبیاء الهی و اهل بیت علیهم السلام و  علما در طول تاریخ کشیدند وهمچنین شهدایی که دراین راه جان خودرا فدا کردند ، در باره هدایت کشتی انقلاب در طوفان بلاها، توسط حضرت امام خمینی(ره) که منجر به ثمر رسیدن انقلاب شکوهمند اسلامی گردید  مطالبی بیان نمودند.

در ادامه مدیرعامل بنیاد مطالبی را در مورد فجایع یمن ، سوریه ، عراق، افغانستان  و تکرار شدن این فجایع در طول تاریخ به علت اینکه یک جامعه در زمان خودش، در برابر پذیرفتن حق  ایستادگی و تلاش ننموده است ، عنوان  نمودند.

ایشان افزودند امروز پرچم رفیع اسلام در سراسر اقصی نقاط و قلل رفیع جهان برافراشته شده است.

آقای تقی زاده ضمن صحبت در مورد فرمول الهی مکتب اهل بیت علیهم السلام، به اخلاص بالای شهید سرافراز حججی و پیروی او از مکتب اهل بیت علیهم السلام و موج عظیم ایجادشده بعداز شهادت  وی مطالبی را عنوان نمودند.

ایشان افزودند امروز باید با تمام توان و امکانات درصحنه حاضر باشیم و وجودکاستی های موجود را  می‌توان با  اقتداء به شهدا و داشتن اخلاص و توکل و پیروی ازمکتب الهی جبران نمود.

سپس مدیرعامل بنیاد در مورد اخلاص بالای حضرت زهرا(س) و توسل خود اهل بیت علیهم السلام و نیزهمه مسلمانان به ایشان مطالبی عنوان نمودند. ایشان با اشاره اینکه شهدایی مانند شهید باکری ، شهید بروجردی و شهید همت با اخلاص و فداکاری تکلیف خود را اداء نمودند و اینکه امروز این امانت در دست ماست و برای ما حجت تمام است  ما باید در هر شغل و جایگاهی که هستیم تمام زحمت و کوشش خود را انجام دهیم، مطالبی بیان نمودند.

در ادامه ایشان در خصوص آخرین وضعیت بنیاد تعاون بسیج  بیان داشتند اکنون در یک دوره گذار هستیم که از دو سال قبل توسط خود بنیاد طراحی گردیده است . اهداف ما همان اهداف قبلی  می باشد که سازمان بسیج خواهان آن است. ایشان افزودند تغییراتی در حوزه های مختلف خدماتی و اقتصادی خواهیم داشت  که بعضی  از اولویت ها و اهمیت ها جابجا خواهد شد مدیرعامل بنیاد ضمن اشاره به  چابک بودن و سالم بودن سازمان  به عنوان یکی از ویژگی های حائز اهمیت بنیاد،  عنوان داشتند که این موضوع در آینده با هم افزایی جدی تر با سازمان های مادر همراه خواهد بود.

ایشان افزودند علم مدیریت بیان می کند چطور مقدورات را جمع آوری کنیم و مأموریت ها را  اولویت بندی کنیم و برنامه ریزی کنیم تا این دو را بر هم منطبق کنیم  و تغییر فرهنگ کارتأکید دارد بر مسئولیت پذیری برای کسانی که مأموریتی برعهده دارند.

این مطلب ۲۴۴ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.