اطلاع رسانی:

دیدار نوروزی مدیرعامل محترم بنیاد تعاون بسیج با کارکنان در سال ۱۳۹۷

در روز سه شنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۷ و مصادف با ایام پر خیر و برکت ماه رجب المرجب و همزمان با شروع فعالیت کاری بنیاد تعاون بسیج در سال ۱۳۹۷ در جلسه ای که به همین منظور پیش بینی گردیده بود ؛ پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و قرائت زیارت عاشورا ؛ دیدار نوروزی مدیرعامل محترم بنیاد تعاون بسیج با کارکنان بنیاد برگزارگردید.
نسخه مناسب چاپ

در روز سه شنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۷ و مصادف با ایام پر خیر و برکت ماه رجب المرجب و همزمان با شروع فعالیت کاری بنیاد تعاون بسیج در سال ۱۳۹۷ در جلسه ای که به همین منظور پیش بینی گردیده بود ؛ پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و قرائت زیارت عاشورا ؛ دیدار نوروزی مدیرعامل محترم بنیاد تعاون بسیج با کارکنان بنیاد برگزارگردید .

در این دیدار که با حضور مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه بنیاد تعاون بسیج و  معاونین و مدیران و جمعی از کارشناسان و کارکنان بنیاد تعاون بسیج برگزار گردید ، مدیرعامل محترم بنیادضمن تبریک فرارسیدن سال نو تلاقی شروع سال جدید با ایام پر فیض ماه رجب را موجب احسن الحال شدن دانسته و ابراز امیدواری نمودند که در این ایام به فضای استجابت دعا نزدیکتر شده و این شروعی باشد برای سالی که ماه اول آن با رجب المرجب آغاز گشته و سپس با حلول به ماه مبارک شعبان و رمضان انشاء اله با گامهای آهسته و مستمر در مسیر الهی در سال جدید قدم برداشته و سالی پر برکت و توام با موفقیت داشته باشیم .

ایشان با توجه به نام گذاری سال جدید با عنوان حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری  ؛ اظهار داشتند این نام گذاری برای مسئولین و مردم تکالیفی را مشخص و معلوم نموده است و با تأسی از این موضوع افزودند سال جدید بایستی با این محور شروع و برنامه ریزی گردد و باید در آخر سال ۹۷ گزارش قابل قبولی در این راستا داشته باشیم .

مدیرعامل محترم بنیاد تعاون بسیج افزودند برنامه یال جدید برای بنیاد و موسسات ترسیم و تبیین شده است که در آن مجموعه کاملی به نام سند انتظار بیان می کند که که ما طی سه تا پنج سال آینده انتظاراتمان از شرکتها و موسسات زیر مجموعه و کل بنیاد چیست و این سند انتظار دورنما و نقشه راه را برای ما مشخص نموده است .

همه معاونین و مدیران و کارکنان باید برنامه را دیده و مطالعه نمایند چرا که سند انتظار میان مدت و برنامه های مربوطه آن تدوین و برنامه ریزی لازم انجام گرفته است .در همین چارچوب هر سه و شش ماه و یا سالیانه برنامه کنترل و اصلاح خواهد شد تا اطمینان حاصل نمائیم به سمتی که می خواهیم  ؛ حرکت کنیم و تحول در بنیاد به صورت جوشش مستمر و دائم شکل گرفته است .

ان شاء الله سال ۱۳۹۷ پایه و مبنای شروع یک برنامه میان مدت تحولی متوسط پنج ساله باشد و با مبنا قرار گرفتن آن خداند متعال نیز عنایت فرماید تا این بار ترسیم شده و هدف گذاری شده سنگین را به سر منزل مقصور برسانیم .

ایشان در ادامه اشاره داشتند جنگ اقتصادی دشمن علیه ما و جنگ رسانه ای برای ناامید نمودن مردم بسیار جدی است و برای آن هزینه های زیادی صورت گرفته است . بنیاد تعاون بسیج در دو بعد اقتصادی و خدماتی ؛  ارائه خدمات به مردم را به عنوان محور اصلی قرار داده است چرا که خدمت به مردم و رضایت مندی آحاد ایشان نقش بسیار کلیدی در شکست ترفندهای دشمن داشته و همواره بایستی در یک قرارگاه و به صورت شبانه روزی و مستمر به این مهم فکر کنیم و تغییرات لازم را ایجاد نماییم تا انشاء الله بر مکر و ترفند دشمنان قسم خورده نظام فائق آییم .و انشاء اله با داشتن اخلاص و با یاری از الطاف لایزال الهی در این عرصه موفق و سربلند بیرون خواهیم آمد .

پس از سخنان مدیرعامل محترم بنیاد، حجت الاسلام و المسلمین رحیمی مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه بنیاد تعاون بسیج ضمن تبریک ایام خجسته ماه رجب بیان کردند که این ماه مقدمه ای برای ماه شعبان و رمضان است.

ایشان افزودند ان شاء الله با توفیق الهی کارنامه عملکرد به وظایف در انتهای سال درخشان و با نمرات بالا باشد.

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی با اشاره به نامگذاری سال جدید با عنوان حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری، اظهارداشتند که همه سعی کنند  مصرف کالای ایرانی را در زندگی روزمره و  برنامه ریزی‌های شخصی  خود مد نظر داشته باشند.

در پایان کلیه حضار به دید و بازدید نوروزی پرداختند.

این مطلب ۱۲۱ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.