اطلاع رسانی:

حضور فعال مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران.

به گزارش روابط عمومی بنیاد تعاون بسیج، ظرف روزهای گذشته بیش از ۵۰۰۰ نفر از غرفه مؤسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام بازدید نموده و از خدمات ارائه شده در غرفه موسسه ، بالاخص گردونه هدیه و شهر علمی رزمندگان (نمایشگاهی از دستاورد های موسسه در امر مدرسه داری ، آموزشگاه داری و پارک های علمی فن آموز ) بهره مند گردیده اند .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی بنیاد تعاون بسیج،  ظرف روزهای گذشته بیش از ۵۰۰۰ نفر از غرفه مؤسسه خدمات علمی و آموزشی  رزمندگان اسلام بازدید نموده و از خدمات ارائه شده در غرفه موسسه ، بالاخص  گردونه هدیه و شهر علمی رزمندگان (نمایشگاهی از دستاورد های موسسه در امر مدرسه داری ، آموزشگاه داری و پارک های علمی فن آموز ) بهره مند گردیده اند . 

دانش آموزان و خانواده های بازدید کننده نمایشگاه ، بوسیله گردونه هدیه با خدمات متنوع موسسه رزمندگان اسلام آشنا گردیده و می توانند از هدایای ویژه  موسسه ( از جمله جلسات رایگان مشاوره تحصیلی ، بازدید رایگان پارک فن آموز و ۱۰۰ درصد تخفیف کتاب ) بهره مند شوند.

شهر علمی رزمندگان اسلام نیز با مجهز بودن به دستگاه های جذاب پارک فن آموز( آینه های محدب و مقعر و جادویی ، دستگاه تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی ، دستگاه تست رسانایی برق و ...)  مباحث اولیه علوم مختلف از جمله فیزیک را برای مخاطبان به نمایش گذاشته و عموم بازدیدکنندگان را مشتاق بازدید از این پارک در محل دهکده مقاومت نموده است.

در این نمایشگاه دانش آموزان و معلمان  مدارس با در دست داشتن بن کارتهای تخفیف ۳۵ درصدی و۵۰ درصدی که از طریق اداره پست به حدود ۴۵۰ مدرسه در تهران بزرگ ، استان تهران و استان البرز توزیع گردیده بود به غرفه رزمندگان مراجعه نموده و از تخفیفات درج شده بر روی کارتها بهره مند گردیدند.

لازم به ذکر است نمایشگاه کتاب تا ساعت ۲۰ روز ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ادامه داشته  و از عموم علاقمندان دعوت می گردد تا در غرفه رزمندگان اسلام حضور بهم رسانیده و از خدمات متعدد آموزشی ارائه شده استفاده نمایند.

 محل غرفه : سالن ناشران آموزشی -  غرفه ۶۱ 

این مطلب ۶۷ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.