درمانگاه ولایت بسیجیان در ایرانشهر افتتاح شد

مراسم افتتاح درمانگاه ولایت بسیجیان در سالن اجتماعات علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر با حضور علما، فرماندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و آحاد بسیجیان سپاه ایرانشهر برگزار شد.

 مدیرعامل موسسه خدمات درمانی بسیجیان کشور در این مراسم با اشاره به این مطلب که طرح تامين اجتماعي بسيجيان در سراسر كشور فراگير خواهد شد، گفت: این درمانگاه با ٢٢٠ مترمربع زیربنا با هزینه ٢٠ میلیارد ریال ساخته و راه اندازی شده است. 

وی گفت: موسسه تامين درمان بسيجيان يكي از شش موسسه وابسته به بنياد تعاون بسيج است كه به منظور ارائه خدمات درماني به بسيجيان و خانواده‌هايشان تاسيس شده‌است.

عیسی مالمیر با اشاره به طرح ملي "بشيرسلامت" خاطرنشان كرد: اين طرح الگوي مناسبي جهت يكسان‌سازي خدمات درماني، مشاوره‌اي و بيمه‌اي به بسيجيان خواهد بود، تصریح کرد: هم اینک از ۶٨ درمانگاه فعال در سطح کشور چهار درمانگاه بسیجیان در استان سیستان و بلوچستان دایر است که تا افق سال ١۴٠۴ به ١۴ بیمارستان در استان افزایش می یابد.

وي اضافه كرد: بسيجيان به منظور بهره‌مندي از اين طرح با ارائه كارت بسيج مي‌توانند در سراسر كشور از خدمات درماني استفاده كنند.

وی بیان کر: این موسسه از سال ۷۲ طبق بند ۴ اساسنامه بنیاد تعاون بسیج در راستای خدمات‌رسانی به بسیجیان شکل گرفته و بیش از دو دهه در ارائه خدمات بهداشتی و جامعه بیمه‌ای و مراکز درمانی خدمات داشته است، جامعه هدف موسسه خدمات درمانی بسیجیان، بسیجیان و محرومین جامعه است.

این مسئول افزود: این درمانگاه خدمات دندانپزشکی، پزشک عمومی و خدمات خاص پزشکی جهت مادران باردار ارائه خواهد شد.

مالمیر گفت: تلاش خواهیم کرد تا افق ١۴٠۴ تعداد درمانگاه های بسیجیان در سطح کشور به ۵۰۰ درمانگاه برسد.

 گفتنی است، همچنین تعداد ده نفر از بسیجیان بومی منطقه بطور تمام وقت و تعداد ده نفر پزشک بصورت پاره وقت دراین مرکز مشغول ارائه خدمات به بیماران خواهند شد.

این مطلب ۶۲۴ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.